Судочинство з питань спадкового права

Досвідчені юристи, що спеціалізуються на судових процесах з питань спадкового права

Після смерті людини у потенційних спадкоємців виникає ряд спірних питань, пов'язаних зі спадщиною, які можуть перерости в конфлікт. Навіть при відсутності конфлікту, потенційні спадкоємці можуть мати різні точки зору щодо заповіту, а також питань стосовно часток у спадщині та порядку управління спадковою масою. При відсутності заповіту кількість суперечок і їх тривалість практично неможливо передбачити.

Участь в судових процесах, пов'язаних зі спадковими спорами, є дуже витратною і займає багато часу, якщо справа не ведеться належним чином. Саме тому дуже важливо, щоб Ви співпрацювали з юридичною фірмою, яка знає способи захиститу Ваших прав і законних інтересів. Юристи з «Буссон і Сікорський» мають великий досвід участі в судових процесах, пов'язаних зі спадковими спорами.

Ми пропонуємо компетентну допомогу при:

визнанні заповіту недійсним - у Вас проблеми із заповітом? Інші спадкоємці намагаються визнати заповіт недійсним? Ми ті, на кого Ви можете покластися і хто може допомогти Вам захистити Ваші інтереси при оскарженні заповіту.

визнанні спадкоємцем - Ви були помилково виключені зі спадкоємців? Яка частка кожного із спадкоємців? Вирішення спорів, пов'язаних з визнанням спадкоємцем часто вимагає ретельного аналізу. У нас є великий досвід вирішення подібного роду суперечок.

спорах, що стосуються обліку спадщини - чи було управління і облік спадщини здійснені належним чином? Ми можемо допомогти Вам розслідувати питання, що стосуються обліку спадщини та сприяти в притягненні до відповідальності осіб, винних у скоєнні порушень з обліку спадщини або її розтрати.

Понад 44 років досвіду в судових спорах, пов'язаних зі спадковим правом

Юристи з «Буссон і Сікорський» пропонують своїм клієнтам висококваліфіковану і ефективну допомогу при вирішенні спадкових спорів судом, з докладанням максимуму зусиль для забезпечення найкращого результату. Багаторічний досвід участі в судових спорах, а також в спадковому плануванні є нашими перевагами, які дозволяють нам швидше справлятися з проблемами, які Вас спіткали. Ми використовуємо свій великий досвід і навички для захисту інтересів клієнтів в найбільш комплексних спорах.

Юристи, які обслуговують клієнтів з питань вирішення спадкових спорів судом в Нью-Йорку, США і за кордоном!

Для надання послуг, пов'язаних з представництвом Ваших інтересів при наявності спадкових спорів в суді - звертайтеся в «Буссон і Сікорський». Щоб отримати безкоштовну 30-хвилинну консультацію, телефонуйте 646-561-9099 або пишіть нам онлайн