Виконання заповітів / Управління спадщиною

Дозвольте нам бути виконавцем Вашого заповіту або керуючим Вашої спадщини!

Виконання заповіту може бути достатньо складним завданням. Вам може випасти нагода стати виконавцем заповіту, якшо Ваша кохана людина вказала Вас в якості виконавця заповіту у випадку своєї смерті. Бути виконавцем заповіту означає виконувати певні обов'язки про зміст яких більшість людей не має навіть і гадки. Виконання заповіту вимагає виконання комплексних завдань, успішне виконання яких потребує кваліфікованої допомоги.

В незалежності від наявності або відсутності заповіту, ми можемо взяти під свій контроль виконання певних завдань, зокрема:

· визначення активів та власності, котрі входять до спадкової маси;

· здійснення платежів кредиторам;

· сплата податків;

· продаж об'єктів власності (у випадку необхідності);

· визначення спадкоємців (у випадку необхідності).

Американський адвокат, який допомагає іноземцям з виконанням заповіту та управлінням спадщиною

Для людей, що мешкають за межами штату Нью-Йорк або в інших країнах, бути виконавцем заповіту або намагатися забезпечити свої інтереси при спадкуванні у США може бути достатньо складним завданням. В нас наявний великий досвід допомоги як клієнтам, що мешкають за межами штату Нью-Йорк, так і іноземцям.

Понад 44 роки досвіду роботи по виконанню заповітів та управлінню спадщиною

Юристи із "Буссон та Сікорський" володіють багаторічним досвідом, необхідним для допомоги клієнтам у справах, пов'язаних з виконанням заповітів і управлінням спадщиною в незалежності від того де Ви знаходитесь - Нью-Йорку, іншому штаті або за кордоном. Наші юристи розуміють, що Ваша справа заслуговує належної уваги і зроблять все можливе для надання своєчасної допомоги з попередженням усіх можливих конфліктів.

Юристи, що обслуговують клієнтів з питань виконання заповітів у Нью-Йорку, США та за кордоном!

Ми пропонуємо клієнтам кваліфіковану допомогу при виконанні заповітів та управлінні спадщиною. Щоб отримати безкоштовну 30-хвилинну консультацію, телефонуйте 646-561-9099 або пишіть нам онлайн