Довіреності / Уповноваження на прийняття медичних рішень

Комплексне спадкове планування

По-справжньому ефективне спадкове планування не тільки допомогає вирішити ряд питань після Вашої смерті, але й обумовлює деякі з питань по мірі Вашого старіння. Саме такий підхід повинен домінувати при складанні спадкового плану.

Існує ряд інструментів спадкового планування, які допоможуть Вам бути готовими до різних життєвих ситуацій, наприклад, таких як недієздатність. Якби Ви були б не спроможні приймати рішення стосовно Вашого здоров'я або фінансового стану, навіть протягом нетривалого проміжку часу, щоб Ви зробили?

Інструменти спадкового планування допоможуть Вам обрати та уповноважити осіб на прийняття рішень від Вашого імені. Вони також допомагають Вам чіткіше формулювати та доносити свої побажання.

Довіреності

Довіреність може використовуватися для уповноваження іншої особи на прийняття рішень від Вашого імені. Такі повноваження можут бути поставлені в залежність від настання певних обставин, наприклад, недієздатності. Уповноважена особа може приймати рішення фінансового характеру від Вашого імені, але у Ваших інтересах. Уповноважена Вами особа може також здійснювати оплату рахунків, підтримувати страховий статус і вчиняти інші необхідні дії у Ваших інтересах.

Уповноваження на прийняття рішень медичного характеру

Уповноважений на прийняття рішень медичного характеру є суміжним поняттям до заповіту стосовно дій медичного характеру, пов'язаних з припиненням життя (end-of-life medical care), у випадку, якщо особа буде не спроможна приймати подібного роду рішення. Відмінність полугає у тому, що подібного роду "уповноважений" може бути зазначений Вами в якості Вашого агента, котрий буде приймати за Вас рішення медичного характеру у випадку Вашої неспроможності. Якщо у Вас є та людина, яка добре Вас знає і знає чого б Ви хотіли у різних життєвих ситуаціях, це допоможе Вам бути спокійним і зберігати душевну рівновагу.

Понад 44 роки досвіду

Юристи із "Буссон та Сікорський" допомагають клієнтам задовольнити потреби при спадковому плануванні, а також намагаються передбачити ситуації, коли б клієнтам знадобився би уповноважений на прийняття рішень медичного та фінансового характеру від імені та в інтересах клієнтів. Багаторічний досвід наших юристів дозволяє нам використовувати інструменти спадкового планування в інтересах клієнтів найкращим способом і при цьому враховувати індивідуальні особливості кожної ситуації.

Юристи, що обслуговують клієнтів з питань довіреностей у Нью-Йорку, США та за кордоном!

Для надання послуг, пов'язаних з комплексним спадковим плануванням, довіреностями і уповноваженими на прийняття медичних рішень - звертайтесь до "Буссон та Сікорський". Щоб отримати безкоштовну 30-хвилинну консультацію, телефонуйте 646-561-9099 або пишіть нам онлайн