Планування спадкування

Понад 44 роки досвіду у спадковому плануванні

"Буссон та Сікорський" володіє десятиліттями досвіду у сфері спадкового планування, що дозволяє нам задовольнити потреби наших клієнтів незалежно від ступеню їх складності. Ми надаємо всеосяжні послуги у сфері спадкового планування з акцентом на тих, хто зацікавлений в отриманні спадщини за кордоном, а також клієнтів з інших країн, що зацікавлені в отриманні спадщини у Сполучених Штатах Америки.

Наша фірма забезпечує компетентне представництво з тим, щоб допомогти Вам у всіх питаннях, пов'язаних зі спадкуванням, включаючи:

· Заповіти - у багатьох випадках заповіти можуть задовольнити усі Ваші потреби. У найбільш складних спадкових справах правильно складений заповіт є фундаментальною основою для спадкового планування.

· Трасти - існує декілька видів трастів, котрі допоможуть Вам задовольнити ряд потреб. Ми можемо допомогти Вам зрозуміти переваги трастів і створити траст, котрий допоможе Вам у спадковому плануванні.

· Довіреності та упноваження на прийняття медичних рішень - найбільш ефективне спадкове планування полягає у тому, щоб допомогти Вам не лише у питаннях, пов'язаних з долею активів та нерухомості. Інші документи при спадковому плануванні, наприклад, довіреність та уповноваження на прийняття медичних рішень, дозволяють Вам зробити важливий вибір того, кому Ви довіряєте і хто буде піклуватися про Вас та Ваші активи у випадку Вашої недієздатності.

· Виконання заповітів та управління спадщиною - бути виконавцем заповіту супроводжується великою кількістю обов'язків та відповідальністю. Якщо Вам потрібна допомога у виконанні заповіту або управлінні спадщиною, ми можемо допомогти Вам у цьому, або взяти на себе замість Вас такі обов'язки.

· Провадження у Суррогатному Суді - велика кількість справ, пов'язаних зі спадкуванням розглядається Суррогатним Судом. Багаторічний досвід представництва інтересів клієнтів в цьому суді, дозволяє нам виступати в якості компетентних представників наших клієнтів, що мають справи у провадженні вказаного суду.

· Управління спадщиною за кордоном - якщо у Вас за кордоном є кохана людина, яка померла, ми можемо допомогти Вам з виконанням Ваших обов'язків, пов'язаних з іноземною спадщиною за місцем її знаходження. В нас наявний великий досвід допомоги у спадкових справах як у Бразилії, так і у інших країнах.

Юристи, що займаються спадковим плануванням у Нью-Йорку, США та за кордоном!

Для представництва інтересів, котре допоможе Вам задовольнити усі потреби, пов'язані зі спадковим плануванням - звертайтеся до "Буссон та Сікорський". Щоб отримати безкоштовну 30-хвилинну консультацію, телефонуйте 646-561-9099 або пишіть нам онлайн