Бразильське право

Береніс Буссон, партнер "Буссон і Сікорський", є бразильським адвокатом. Бразилія один з найбільших торгових партнерів Сполучених Штатів Америки і займає половину Південноамериканського континенту. "Буссон і Сікорський" надає послуги, пов'язані з веденням ділових переговорів і вирішенням спорів між бразильськими та американськими компаніями.

Більш того, "Буссон і Сікорський" здійснює представництво осіб з юридичних питань, що виникають у Бразилії, в незалежності від того чи пов'язані питання зі спадщиною, або мова йде про купівлю/продаж нерухомості.

"Буссон і Сікорський" також допомагає американським адвокатам у яких є клієнти з інтересами в Бразилії, з питань впливу бразильського права на їх клієнтів.

Наша фірма здійснює моніторинг угод і судових процесів в Бразилії для професійних цілей американських адвокатів. При цьому, ми надаємо консультації та інші види юридичних послуг, що відносяться до бразильського права, які в іншому випадку повинні були б надаватися місцевими юристами віддаленими від США.

Якщо у Вас є питання щодо конкретних видів юридичних послуг, що відносяться до бразильського права, будь-ласка, пишіть Береніс Буссон [email protected]