Бізнес-право

Досвідчений юрист для Ваших бізнес-потреб

Власники бізнесу і підприємці потребують доступу до надійних юридичних радників, які можуть допомогти їм у скрутну хвилину прийняти обгрунтоване рішення з питань, що зачіпають їх діяльність. Від консультацій до повного правового супроводу Вашої діяльності, наша фірма стане Вашою надійною опорою і задовольнить потреби в наданні якісних юридичних послуг.

Акцент на бізнес, пов'язаний з нерухомістю

Збільшення кількості та складності угод, що стосуються нерухомості позначається на чинниках, які повинні прийматися до уваги при оформленні та правовому супроводі таких угод. Для тих, хто збирається здійснювати комплексні та вагомі інвестиції в нерухомість, створення бізнес-підрозділу, який би брав до уваги фінансові, юридичні, транзакційні та інші аспекти угод, зазвичай є найкращою організаційною формою здійснення інвестицій.

Ми маємо великий досвід у сфері створення юридичних осіб, що займаються бізнесом і організацією бізнес процесів. Подібного роду бізнес-підрозділи допоможуть Вам супроводжувати угоди, пов'язані з нерухомістю як у Нью-Йорку, так і в інших штатах або країнах. В незалежності від складності угод, ми зможемо допомогти Вам створити бізнес-підрозділи, що відповідають за різні аспекти угод.

Понад 44 років досвіду в бізнес праві

Юристи з «Буссон і Сікорський» розуміють потреби бізнес-середовища та інвесторів, які цікавляться придбанням комерційної і житлової нерухомості в Нью-Йорку. Наш багаторічний досвід в сфері юридичного супроводу бізнесу, допоможе нам збільшити віддачу від зроблених Вами інвестицій.

Юристи, які обслуговують клієнтів з питань бізнес-права в Нью-Йорку, США і за кордоном!

Для надання послуг тими, хто знає як змусити закон працювати в інтересах Вашого бізнесу - звертайтеся до «Буссон і Сікорський». Щоб отримати безкоштовну 30-хвилинну консультацію, телефонуйте 646-561-9099 або пишіть нам онлайн