Управління спадщиною за кордоном

Досвідчений адвокат, який зможе захистити Ваші інтереси при наявності спадщини за кордоном

Втратити близьких завжди важко. З чого почати якщо Ваша кохана людина мешкала в іншій країні і Ви збираєтеся приймати їх спадщину, або Ви хочете забезпечити захист їхніх активів? Чи повинні Ви шукати адвоката в країні проживання Вашої коханої людини? Хтозна кому можна довірити таку делікатну і важливу справу?

Наша фірма має багаторічний досвід в справах, пов'язаних зі спадщиною за кордоном, включаючи:

• управління спадщиною;

• визнання заповітів недійсними;

• визнання спадкоємцем.

Здатність вирішити найбільш складні питання спадкового права за кордоном

Ми володіємо досвідом вирішення комплексних проблем, пов'язаних з прийняттям спадщини в інших країнах. У нас є знання, досвід і вміння для того, щоб допомогти Вам з будь-яким питанням спадкування за кордоном.

Понад 44 років досвіду в питаннях виконання заповітів та управління спадщиною

Юристи з «Буссон і Сікорський» є відданими та кваліфікованими захисниками своїх клієнтів в незалежності від країни їх походження або складності проблем стосовно управління спадщиною з якими вони стикаються. Адвокат Береніс Буссон спочатку здобула освіту і підготовку як юрист-фахівець в Бразилії і вже практикує в США більше 20 років. У нас є багатий досвід надання юридичних послуг, що стосуються управління спадщиною як в Бразилії, так і інших країнах. Юристи нашої фірми мають різне походження і ми пропонуємо послуги російською, українською, польською, англійською, португальською, іспанською, а також французькою мовами.

Юристи, які обслуговують клієнтів з питань управління спадщиною в Нью-Йорку, США і за кордоном!

Для надання послуг, пов'язаних з управлінням спадщиною в інших країнах - звертайтеся в «Буссон і Сікорський». Щоб отримати безкоштовну 30-хвилинну консультацію, телефонуйте 646-561-9099 або пишіть нам онлайн