Трасти

Створіть для себе траст, котрий би задовольняв Ваші потреби

Траст є достатньо гнучким інструментом спадкового планування, котрий може використовуватися для задоволення різноманітних потреб. В залежності від того які Ви ставите цілі при спадковому плануванні, траст може бути найкращим інструментом для досягнення Ваших цілей.

Траст має ряд переваг, наприклад:

· попередження надмірного податкового навантаження;

· економія витрат, пов'язаних з затримкою і виконанням заповітів;

· конфідеційність (деякі з документів, пов'язані з виконанням заповіту, знаходяться у публічному доступі).

Траст у поєднанні з компетентно-складеним заповітом допоможе Вам досягнути більшого, ніж просто передача спадщини спадкоємцям. Окрім податкових переваг, трасти дозволяють Вам створити умови за яких вдасться зберегти вартість активів, котрі Ви збираєтесь передати своїм спадкоємцям, щоб допомогти їм. Більше того, у Вас є можливість обрати керуючого трастом, котрому Ви довіряєте, що буде здійснювати управління трастом відповідно до Ваших потреб.

Деякі із різновидів трастів, що можуть допомогти Вам в досягненні Ваших цілей включають:

· прижиттєві трасти;

· заповідальні трасти;

· трасти для спеціальних потреб;

· трасти для захисту активів;

· ощадні трасти.

Понад 44 роки досвіду по створенню трастів

Юристи із "Буссон та Сікорський" є командою висококваліфікованих фахівців з багаторічним досвідом по створенню трастів, що задовільняють велику кількість потреб. Ми допомагаємо клієнтам у Нью-Йорку, США та інших країнах, таких як Бразилія та Франція. Створення трастів є лише частиною нашої роботи по спадковому плануванню, що сприяє пошуку комплексних рішень для клієнтів з різними потребами.

Манхеттенські юристи, що обслуговують клієнтів з питань трастів у Нью-Йорк, США та за кордоном!

Для надання послуг, пов'язаних зі створенням трасту, котрий би відображав Ваші потреби - звертайтеся до "Буссон та Сікорський". Щоб отримати безкоштовну 30-хвилинну консультацію, телефонуйте 646-561-9099 або пишіть нам онлайн