Заповіти

Наріжний камень Вашого спадкового плану

Компетентно складений заповіт може вирішити велику кількість проблем про які Ви навіть і не здогадуєтесь. Саме це робить вибір юриста надзвичайно важливим завданням. Існує велика кількість юристів, які можуть Вам скласти просто заповіт.

Ми спираємося на багаторічний досвід складення заповітів, котрий дозволяє нам приймати до уваги велику кількість факторів, зокрема, такі як:

· потенційні податкові наслідки;

· забезпечення піклування над неповнолітніми дітьми;

· попередження потенційних конфліктів серед спадкоємців.

Ми можемо скласти заповіт як автономний документ, коли потреби клієнтів полягають лише у складенні заповіту. Ми також спроможні скласти заповіт, котрий би враховував більш комплексні потреби клієнтів, коли заповіт виступає лише частиною спадкового планування, що може включати:

· трасти;

· довіреності;

· уповноваження на прийняття медичних рішень.

Задовольняємо Ваші потреби

Ми починаємо аналізувати склавшуся ситуацію з обговорення цілей, які Ви переслідуєте, а також з обставин які є важливими для Вас. Заповіт є ефективним лише у випадку, коли він відображає потреби клієнта для котрого він був складений. Ми складаємо заповіт відповідно до потреб конкретного клієнта.

Більш ніж 44 роки досвіду

Юристи із "Буссон та Сікорський" використовують свій досвід ведення спадкових справ для складання заповітів, котрих потребують наші клієнти. Кожен заслуговує душевного спокою та рівноваги, котрі є похідними від розуміння того, що про Вашу справу потурбувалися, а також від усвідомлення того, що Ви зможете допомогти тим, кого любите навіть після своєї смерті. Ви гідні уваги команди професійних юристів, які розуміють на що спроможний заповіт і які допоможуть Вам та Вашим спадкоємцям попередити виникнення проблем у майбутньому.

Юристи, що займаються заповітами у Нью-Йорку, США та за кордоном!

Для надання послуг, пов'язаних зі складанням заповіту, який би задовольняв Ваші потреби - звертайтеся до "Буссон та Сікорський". Щоб отримати безкоштовну 30-хвилинну консультацію, телефонуйте 646-561-9099 або пишіть нам онлайн