Представництво покупців та продавців при укладенні договорів купівлі-продажу будинків, кондомініумів та КООП у Нью-Йорку

Наша фірма має великий досвід надання юридичної допомоги покупцям і продавцям житлової нерухомості. Існує велика кількість факторів, які повинні прийматися до уваги при продажу житлової нерухомості і особливо якщо мова йде про її покупку. Покупцям необхідно:

Отримати підтвердження про можливість бути покупцем житлової нерухомості

Першим кроком є отримання підтвердження про можливість бути покупцем шляхом отримання від банку "первинного схвалення." Подібного роду "схвалення" дозволяє покупцеві дізнатися на яку суму він може розраховувати, а також отримати офіційне підтвердження своєї платоспроможності. "Первинне схвалення" надасть Вам перевагу при взаємодії з брокерами і продавцями, так як у Вас будуть наявні докази Вашої платоспроможності.

Вивчити ринок

В незалежності від того чи є Ви покупцем або продавцем нерухомості, Нью-Йорк Таймс дозволить Вам ознайомитися з місцевим ринком нерухомості. Статті, що стосуються місцевого ринку нерухомості не є єдиним доступним для Вас джерелом. Списки будинків і апартаментів дозволять Вам дізнатися брокерів, які активно займаються брокерською діяльністю в районі, яким Ви цікавитесь. Існують також оголошення банків і заставних брокерів, які дозволять Вам ознайомитися з займовим ринком, хоча www.bankrate.com може бути кращим ресурсом для цих цілей. Також, Нью-Йорк Таймс має секцію присвячену останнім продажам, яка дозволить покупцеві вивчити місцевий ринок шляхом аналізу останніх угод з нерухомістю.

Брокери з нерухомості

Існує кілька різновидів брокерів (наприклад, брокери покупців і брокери продавців). Брокери з нерухомості не є продавцями. Брокер володіє більшим досвідом і знаннями в сфері нерухомості, ніж продавець. Різниці між брокерами продавця і брокерами покупця практично не існує. Окремо взятий брокер може бути брокером продавця по одній угоді і брокером покупця по іншій.

Роль адвокатів та брокерів з нерухомості

Роль брокера з нерухомості полягає у веденні переговорів по укладенні угоди. Роль адвоката полягає в написанні проекту договору або веденні переговорів з суто юридичних умов договору. В угодах по кондомініумах і КООП брокер також допомагає покупцеві із заповненням та поданням спеціальних документів ("board application"). Юристи допомагають покупцеві в перегляді проектної, фінансової та кошторисної документації, а також документів, що відносяться до дью-ділідженс.

При покупці нерухомості також необхідно враховувати податкові аспекти угоди, види і форми власності, контрактні застереження, висновки інспекцій щодо термітів та інших шкідників і т.д.

Щоб задати питання, дзвоніть нам за телефоном 646-561-9099 або пишіть онлайн