Нерухомість

Цінні настанови по Нью-Йоркській нерухомості

При купівлі або продажу нерухомості, в незалежності від того чи це комерційна, чи це житлова нерухомість, Ви повинні бути інформовані про всі аспекти угоди. Навіть прості на перший погляд угоди є досить складними і вимагають юридичної допомоги з тим, щоб захистити Ваші права і законні інтереси.

Всеосяжна допомога для іноземних клієнтів при покупці нерухомості

Для іноземних інвесторів та інших іноземних покупців, які цікавляться придбанням нерухомості в Нью-Йорку, наша фірма пропонує повний юридичний супровід і підтримку. Від перекладу документів до створення юридичних осіб і бізнес-об'єднань, які дозволять здійснити придбання нерухомості більш ефективно, ми пропонуємо універсальне представництво, яке дозволить захистити Ваші інвестиції.

Угоди, пов'язані з комерційною нерухомістю

Для бізнесу і інвесторів, придбання комерційної нерухомості є вагомими інвестиціями. Успішна або невдала операція може мати серйозні наслідки для Вашого бізнесу, так само як і для Вашого особистого фінансового становища. Наші адвокати мають великий досвід, необхідним для захисту Ваших інвестицій і допомоги в оптимізації оподаткування за допомогою використання "обмінів 1031."

Угоди, пов'язані з житловою нерухомістю

Ми також пропонуємо допомогу при покупці житлової нерухомості. Ми можемо допомогти з усіма аспектами угоди, а також в отриманні податкових пільг, пов'язаних з "продажем 1099."

Понад 44 роки досвіду в справах, пов'язаних з нерухомістю

Юристи з «Буссон і Сікорський» володіють десятиліттями досвіду обслуговування інвесторів і власників бізнесів в справах, що стосуються нерухомості. Ми знаємо Нью-Йоркський ринок нерухомості, а також ріелторів і покупців на цьому ринку. Наш великий досвід на ринку нерухомості дозволяє нам забезпечити успіх навіть найбільш складних і вимогливих угод. Дозвольте нам бути Вашим гідом при укладенні угод, дозвольте нам захистити Ваші інвестиції.

Юристи, які обслуговують клієнтів з питань нерухомості в Нью-Йорку, США і за кордоном!

Для надання послуг тими, хто знає як змусити закон працювати в інтересах Вашого бізнесу - звертайтеся в «Буссон і Сікорський». Щоб отримати безкоштовну 30-хвилинну консультацію, телефонуйте 646-561-9099 або пишіть нам онлайн