Визнання спадкоємцем

Допомога клієнтам в збереженні їх частини у спадщині при відсутності заповіту

При відсутності заповіту суд не буде розподіляти серед спадкоємців активи і власність покійного до тих пір, поки вони не довели наявність відносин з померлим, які дозволять їм бути визнаними спадкоємцями. Той, хто хоче отримати частку у спадщині має надати докази наявності певних відносин з померлим.

Які ситуації часто виникають при визнанні особи спадкоємцем?

Можливі випадки, коли з'являються спадкоємці і заявляють свої права на спадщину про яких раніше ніхто з членів сім'ї і не чув. Після затвердження судом всіх спадкоємців, виникає питання про розподіл спадкової маси серед спадкоємців і визначенні частки кожного із спадкоємців. Частка кожного із спадкоємців залежить від кількості спадкоємців та інших факторів.

Необхідність надання доказів наявності відносин з померлим існує навіть для родичів з очевидними родинними зв'язками. Ми знаємо, що суди розцінюють в якості доказів. Ми зможемо відстояти Вашу позицію спираючись на документи, усні свідчення та інші докази.

Слабка правова позиція і ненадання необхідних доказів може призвести до того, що Ваша частка у спадщині, як і сама спадщина, буде визнана відумерлою і передана у власність місцевій владі.

Більше 44 років досвіду вирішення спорів щодо визнання спадкоємцями

Юристи з «Буссон і Сікорський» мають багаторічний досвід необхідний для того, щоб відстояти Вашу законну частку у спадщині після смерті Вашої коханої людини. Відсутність заповіту не є визначальним чинником при визначенні порядку розподілу спадщини. Ми допоможемо Вам зібрати і надати в суд усі необхідні докази для того, щоб відстояти Вашу частку у спадщині. Ми також надаємо наші послуги іноземцям, які потребують місцевих фахівців у Нью-Йорку або США, а також місцевим мешканцям у яких проблема визнання спадкоємцем виникла в іншому штаті або в іншій країні.

Юристи, які обслуговують клієнтів з питань визнання спадкоємцями в Нью-Йорку, США і за кордоном!

Для надання послуг, пов'язаних з вирішенням спорів щодо визнання спадкоємцями, визначення частки у спадщині, а також оскарження права певних осіб на отримання спадщини або розміру їх часток у спадщині - звертайтеся в «Буссон і Сікорський». Щоб отримати безкоштовну 30-хвилинну консультацію, телефонуйте 646-561-9099 або пишіть нам онлайн