Про нас

Знайомтеся з юристами із "Буссон та Сікорський"

"Буссон та Сікорський" докладає максимум зусиль, щоб забезпечити своїм клієнтам високоякісне представництво їх інтересів з тим, щоб усі проблеми були вирішені у найкращий спосіб. Наша команда юристів має понад 44 роки досвідуу багатьох категоріях справ, включаючи спадкове планування, судові спори, пов'язані зі спадкуванням, бізнес-правом, а також у питаннях, пов'язаних з нерухомістю.

Засадничим принципом нашої діяльності є служіння різноманітним клієнтам. Ми здійснюємо представництво клієнтів у Нью-Йорку, США, а також інших країнах, таких як Бразилія та Франція. У нас є великий досвід задоволення потреб клієнтів з інших країн у яких є інтереси у США, а також клієнтів, що знаходяться у США, але мають інтереси за кордоном.

Адвокат Береніс Буссон спочатку отримала освіту та підготовку юриста-фахівця у Бразилії. Ми здатні надавати послуги на українській, російській, польській, англійській, португальській, іспанській, а також французькій мовах.

Ми спроможні надавати нашим клієнтам високоякісне представництво інтересів, котре базується на десятиліттях досвіду, а також розумінні як змусити закон працювати на благо наших клієнтів.

Щоб дізнатися більше про наших юристів, перейдіть за посиланням (the link "Attorney List, Ending")

Юристи, що займаються спадковим плануванням та питаннями, пов'язаними з нерухомістю, у Нью-Йорку, США, а також за кордоном!

Для отримання високоякісного і всеосяжного юридичного представництва, котре допоможе Вам розібратися з багатьма проблемами з якими Вам довелося зіштовнутися - звертайтеся до "Буссон та Сікорський". Щоб отримати безкоштовну 30-хвилинну консультацію, телефонуйте 646-561-9099 або пишіть нам онлайн