Polski

Informacja ogólna

Kancelaria prawna Busson & Sikorski specjalizuje się w następujących dziedzinach prawa:

- Prawo spadkowe - Prowadzimy sprawy dotyczące postępowania o stwierdzenie nabycia spadku zarówno na podstawie testamentu jak i dziedziczenia ustawowego, postępowania o zachowek (prawo żony do dziedziczenia) i o dział spadku. Reprezentujemy naszych klientów w sprawach sądowych mających za przedmiot spadek, ważność testamentu, uznanie spadkodawcy za niegodnego dziedziczenia oraz zniesienie współwłasności nieruchomości. Prowadzimy poszukiwania genealogiczne (poszukiwanie beneficjentów w sprawach dziedziczenia testamentowego i ustawowego). Przygotowujemy testamenty, upoważnienia w sprawach zdrowotnych oraz trusty.

- Obrót nieruchomościami - Dajemy porady prawne mające za przedmiot tranzakcje kupna-sprzedaży nieruchomości pod działalność handlową, jako inwestycję lub rezydencję mieszkaniową (mieszania spółdzielcze, własnościowe, domy mieszkalne). Doradzamy i reprezentujemy klientów w sprawach wypływających z umów przejęcia mienia hipotecznego (windykacja i odzyskiwanie nieruchomości).

- Prawo imigracyjne - Doradzamy klientom indywidualnym jak i tym sponsorowanym przez pracodawców. Nasze usługi obejmują przedstawicielstwo w sprawach imigracyjnych dotyczących wiz pobytu stałego (zielona karta) i tymczasowego (wizy).

Zachęcamy do kontaktu z nami - do przedstawienia sprawy prawnej, która Państwa dotyczy, my zajmiemy się resztą !